AFROVITI KOKA

Публикаций
201
Подписчиков
1 478
Подписки
913
Сайт:
http://www.akokadesign.com/
Род занятий:
Модель, мисс Албания 2014
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
#girlsnightout ️ #bestiessince2008
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
SOON @afrovitikoka www.akokadesign.com #akokadesign #madewithlove #designedbyme #handcraftedinitaly #mynewjourney
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
🧂&
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
#inmyelement
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
@forbes #cordiaharrington #thebunlady
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Kenaqesi gjithmone te jem ne #ftesënë me @bietasulo @ftesene5official @topchannelalbania E nisem kete sezon per vitin 2021 me Davidin Faleminderit @bs_parukeri_estetike per look-un sot! Jeni talent Faleminderit @lakuta_ per dashamiresine tende dhe korrektesine ️ Gezuar e Vit te mbare per te gjithe 🥰
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
#Mom ️ #Always #cheerstostrongwomen #Teduamami
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Gezuar Krishtlindjen ️ Mbaresi e shendet pas nje viti kaq te veshtire per te gjithe. #myfavouritetimeofyear #myfamily ️ #christmasspirit
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
In my office ️ #whereeverythingstarted #dreamersanddoers
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Gezuar ditelindjen shpirti im David ! Me kishin thene para se te behesha nene qe dashuria per femijen eshte dicka e pashpjegueshme, por derisa te mora ne krahet e mi nuk e kisha kuptuar se cdo te thonte te te mbushej cdo boshllek i zemres dhe i shpirtit me ndjenjen me te paster. Ti u shnderrove ne frymezimin e jetes time, ne shokun tim te pandashem e une lutem cdo dite qe te kesh jeten e gjate, te jetosh i lumtur dhe me dinjitet. U befsh cte te doje zemra ty birushi jone, te jesh i sigurte qe mami dhe babi do te jene fansat e tu me te medhenj ne cfaredo zgjedhje do te besh ne jete. Eshte e pamundur te shpjegoj ne fjale emocionin qe ndjen cdo nene ne ditelindjen e pare te bebit te vet, kur e sheh qe ne fakt nuk eshte me aq beb dhe po rritet shume shpejt, Te dua shume David , te duam sa te gjithe yjet e universit ️ #happybirthdayDavid 🧿
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
My better half ️ #mybestfriend , #mylove , #mysupportsystem, #almost7years #tedua
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Arushi im 🤍 #pemashtetrrethim #thankfulheart️ #christmastime #myboy #myfamily #myhappyplace #Davidiim
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
‍♀️
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
#mymotto
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
#Done
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
#28 #greece
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
“The memories we make with our family is everything.” #mylittlefamily #myboys #David
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Tb to Trieste #areasciencepark #durresport #workingmode #nostalgic
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Postcard from Nice #Priam #Amel #Mami ️ Miss u & See u soon #mymom #myniece #mynephew #myloves
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
🥂
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Hello July #happyfood #bestcolors #natureperfection #healthyfood #home
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
“But, I nearly forgot you must close your eyes, otherwise…you won’t see anything.” – Alice
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Kam nje shok camarrok 🧿️ #David #petitprince #momlife #momofdavid
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
3️⃣0️⃣
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Dashuria ime ️ #mylittleprince #birthdaynight
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Cheers to Thirty Years Young Faleminderit @party_shop_aria_events per dekorin duke plotesuar cdo deshire time Jeni te papare Faleminderit per super ushqimin dhe sherbimin @fly.restaurant.durres ️ #birthdaygirl
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Kjo foto eshte shkrepur me 13 Nentor 2019 ne periudhen me te embel dhe te bukur te jetes time. Sot biri im i vogel David ben 6 muajsh dhe une hyj ne dekaten e te 30-ave, falenderuese zotit dhe universit per cdo te mire, sfide dhe eksperience qe me ka sjelle ne jeten time, pasi pa to nuk do te isha ketu ku jam sot me zemren plot.#mybirthday #30yearsyoung #thankful #blessed ️ #gemini
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Kam harruar si dilet foto vetem keto 6 muajt e fundit 🤣️ #biri #alwaystogether #myboy #jeta #drita #dashuria ️ #DAVID
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Arushi mamit vet ️ #jetaime #david
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Dhe nje foto me kunaten ️ #MamiJunisit #Junis7vjeç
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Dhe nje foto me burrin
Афровити Гоге в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Афровитей Гоге
Gezuar ditelindjen Junisito ️ #geminiteam #junis7vjeç