Elhaida Dani

Публикаций
991
Подписчиков
95,83 тыс
Подписки
768
Сайт:
https://youtu.be/RKT6y1d3Qrk
Род занятий:
Певица, Евровидение 2015 Албания
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Je kenga qe nuk kam shkruar akoma ... 🥂 @alesmilee 🤦‍♀️
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Sapo ma dergoi vellai dhe me rizgjoi kaq shume kujtime ... Ndoshta ishte viti ‘96 dhe jetonim ne Shkoder,,, familje jo e pasur ekonomikisht por e pasur me dashuri dhe lumturi! Kjo me siguri ka qene hera e pare dhe e fundit qe kam lejuar mamin te me vesh me minifund ! Prandaj nuk jam e lumtur ️ ———————————————————————————This might have been the first and last time I allowed my mother to put a minidress on me,,, that’s why I look mad ! ️ It was the year ‘96 and we were living in north Albania. Maybe growing up we weren’t the richest family , but what never missed in our home was love and happiness ! throwback #tbt #1996 #homesick
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
#PARIS @annayakovleva_com
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
I’m a Big Big girl in a Big Big world #esmeralda #notredamedeparis @vanessa_ohanian
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Qyteti qe nisa kete vit te ri. Qyteti qe me ka marre zemren prej dy vitesh. ——————————————————————————- This city has my heart for already two years now.... I love you ️ Pics from the amazingly talented @annayakovleva_com
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
HAPPY NEW YEAR Gezuar Vitin e Ri ️ Credits @amineber
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Last days of this amazing year and I can’t wait for 2019! ——————————————————————————— Ditet e fundit te ketij viti dhe me zi po pres 2019 ! Gym done
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Gëzuar Krishtlindjet Merry Christmas Joyeux Noël Buon Natale
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
This week in the Netherlands was amazing ! Had the opportunity to meet some crazy talented guys and girls and had so much fun writing and recording new music. I can’t wait to let you in on everything I’m working ️ ———————————————————————————Kjo jave ne Holland ishte nje kryeveper! Jam duke shkruar dhe regjistruar muzike te re dhe me zi pres ta ndaj me ju!!! So excited #iamsterdam
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Ky eshte vendi im i preferuar ne Rome! Shooting for VIP CLUB #fontanaditrevi
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
What an honor to receive this award last night as one of the most influencing Albanians in the world! Thank you to the Minister of the Tourism @blendi_klosi and the @ministria_turizmit_mjedisit for this amazing night and opportunity ! Promise to keep promoting my beautiful country everywhere my art takes me! Faleminderit Ministrit @blendi_klosi dhe Ministrise se Turizmit per mbremjen e mrekullueshme dhe per kete cmim dhe simbol qe per mua eshte shume I dashur! #odashqiptare #shqiperiaime Pic @orsolamema @class_photography_
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
And after a Big Night ... You deserve a (another ) Big Award #cocktails #kfc
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Te perfaqesoj Shqiperine time kudo qe shkoj ne bote , me artin tim, eshte ajo qe kam enderruar gjithmone! Eshte pasioni im! Por te nderohem me nje cmim te tille eshte nje plus qe me jep deshiren te vazhdoj te bej ate qe po bej! Faleminderit Ministrit @blendi_klosi dhe Ministrise se Turizmit per mbremjen e mrekullueshme dhe per kete cmim dhe simbol qe per mua eshte shume I dashur! #odashqiptare #shqiperiaime Pic @orsolamema @class_photography_
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Tiranë 29/11/2018
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Tiranë 29/11/2018 Ne 60 seconda të përmbledhura emocionet e një nate magjike! Bringing to you an unforgettable night in 60 seconds ! #AMAZING Video @elis_kruja Ps: bëni tag miqve me të cilët ishit në shesh atë natë dhe ju që na ndoqët online!
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Tiranë 29/11/2018
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Pic @claraorpelli
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Pic @claraorpelli
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Pic@claraorpelli
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
E kam lejuar veten të këndoj atë këngë që e kam dashuruar me dëgjim të parë... Atë këngë që nuk e dija që mungonte në jetën time... Atë këngë që do kisha dashur shumë ta kisha shkruar vetë ! Ky cover është një dhurate për Flori Mumajesin dhe për muzikën që na ka dhuruar në gjithë këto vite ! Faleminderit Flori , uroj ta pëlqesh këtë version të këngës tënde. Uroj ta pëlqeni të gjithë ju. Linkun e gjeni ne Bio ! Produced by PANDA STUDIO : Zeno & Alessandro Raffaele PIANO BY : Cristiano Norbedo VIDEO BY : Federico Mullner & Clara Orpelli #plas #kengamagjike2018
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
E kam lejuar veten të këndoj atë këngë që e kam dashuruar me dëgjim të parë... Atë këngë që nuk e dija që mungonte në jetën time... Atë këngë që do kisha dashur shumë ta kisha shkruar vetë ! Ky cover është një dhurate për @iamflorimumajesi dhe për muzikën që na ka dhuruar në gjithë këto vite ! Faleminderit Flori , uroj ta pëlqesh këtë version të këngës tënde. Linku eshte ne Bio ! Uroj ta pëlqeni të gjithë ju. Produced by PANDA STUDIO : Zeno & Alessandro Raffaele PIANO BY : Cristiano Norbedo VIDEO BY : Federico Mullner & Clara Orpelli #plas #kengamagjike2018
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
E kam lejuar veten të këndoj atë këngë që e kam dashuruar me dëgjim të parë... Atë këngë që nuk e dija që mungonte në jetën time... Atë këngë që do kisha dashur shumë ta kisha shkruar vetë ! Ky cover është një dhurate për Flori Mumajesin dhe për muzikën që na ka dhuruar në gjithë këto vite ! Faleminderit Flori , uroj ta pëlqesh këtë version të këngës tënde. Uroj ta pëlqeni të gjithë ju. Linkun e gjeni ne Bio ! Produced by PANDA STUDIO : Zeno & Alessandro Raffaele PIANO BY : Cristiano Norbedo VIDEO BY : Federico Mullner & Clara Orpelli #plas #kengamagjike2018
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Happy Domenica Kur foton ta ben vellai @besmirdani
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Një vit më parë këndonim ‘E Ngrire’! Më rikthehen emocionet e asaj skene sonte ! Shumë suksese të gjithë artistëve dhe shijoni duartrokitjet e publikut dhe atë skenë të magjishme, cmimet shkojnë dhe vijnë. #engrire #kengamagjike
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Festat po afrohen , Festat po afrohen #alliwantforchristmas Is that time of the year ️ .... again 🥺 Pic by @orsolamema @class_photography_
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
1 December - Last day home Muaji I fundit i 2018... iku dhe ky vit... Faleminderit @royalimageborena qe kujdesesh prej vitesh per vetullat e mia! Gjithe heret qe kthehem ne Tirane kthehem tek ti pasi nuk kam besim t’i bej ne asnje vend tjeter! Pic by @orsolamema @class_photography_
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Ask me how happy I am ... Me pyet sa e lumtur jam ... 🥺 Chiedimi quanto sono felice ...
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Nata e mbremshme ishte nje magji. Faleminderit per emocionet qe me dhuruat.... sa i dua keto video ku kendoni bashke me mua ! Kush e sheh veten ne keto video dhe ishte mbreme ne shesh le te komentoje me poshte ! ️ #sheshiskenderbej #nataebardhe #shqiperia #tirana #festatenentorit Pic by @gentonuzi
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Sot gjate takimit me Kryetarin e Bashkise , @erionveliaj. Ku mua, @aurelagaceofficial dhe @vesaluma na u dhurua ne shenje mirenjohjeje, simboli i qytetit te Tiranes, ‘Kulla e Sahatit’! ———————————————————————————Today the Mayor of Tirana honored us by gifting us the symbol of the city , ‘Kulla e Sahatit’ ! I can’t wait to be on stage tonight and share the stage with these amazing ladies! ——————————————————————————— Goca, eshte kenaqesi te ndaj skenen me ju ! Takohemi te gjithe sonte ne Sheshin Skenderbej ne oren 19:30 !
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Gezuar Festat e Nentorit! Me ndiqni sonte ne Naten e Bardhe… ️🖤 ———————————————————————————-Me Vodafone Tourist Pack do kem internet keto dite per te lexuar te gjitha komentet apo mesazhet tuaja ne telefon. @vodafonealbania
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Gjithmone nje emocion i vecante te kendoj per duartrokitjet tuaja! Always a pleasure singing for your applause ️ Video by @elis_kruja
Эльхаида Дани в Instagram - фото
Официальный инстаграм аккаунт Эльхаиды Дани
Gezuar Diten e Pavaresise Shqiperia ime 🖤 ️ Happy Indipendence Day my Albania 🖤 ️ ——————————————————————————— @orsolamema orsolamema @class_photography_